pilka dz mp 2019Gratulacje! Nasze dziewczyny zajęły 2 miejsce w Międzypowiatowych Zawodach Piłki Nożnej.

mppr dz 2019

Nasze dziewczyny na Międzypowiatowych Zawodach Piłki Ręcznej były nie do zatrzymania! Wyniki: 8:0 z Mszczonowem, 10:0 z Sochaczewem i 6:1 z Żyrardowem mówią same za siebie. Gratulujemy!!!

sbp dz 201825 września odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe. Drużyna chłopców zajęła III miejsce, a drużyna dziewcząt z ogromną przewagą nad pozostałymi sztafetami zdobyła I miejsce. Gratulujemy!!!

6 marca odbyły się Powiatowe Zawody Pływackie. W klasyfikacji generalnej, dziewczęta zdobyły I miejsce, a chłopcy zajęli III miejsce. Dziękujemy tym, na których mogliśmy liczyć!!!

20 lutego w Milanówku odbyły się Powiatowe Zawody Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców. Nasze zawodniczki były nie do zatrzymania. W wielkim stylu wygrały wszystkie mecze i zajęły I miejsce i już 26 lutego będą reprezentować Powiat Grodziski na Zawodach Międzypowiatowych w Sochaczewie. Natomiast Drużyna chłopców wywalczyła II miejsce i również powalczy w Zawodach Międzypowiatowych, które odbędą się w Sochaczewie 27 lutego. GRATULUJEMY!!! Fotorelacja z zawodów w galerii.