Po raz kolejny maturzyści z naszej szkoły wzięli udział w konkursie z języka angielskiego "Operation 2018", który odbył się w Wyższej Szkole Turystyki i Języków Obcych w Warszawie.
Do pierwszego etapu przystąpiło 21 uczniów klas najstarszych z naszej szkoły i pod czujnym okiem opiekunów: p. E.Żureckiej, p. E. Zyzek oraz p. Anny Staniszewskiej napisali prace konkursowe w języku angielskim. Do drugiego etapu dostało się 10 uczniów i prowadzili oni językowe konwersacje w WST i JO pośród setki innych uczniów.
Wynik konkursu pozytywnie nas zaskoczył, ponieważ jako szkoła zajęliśmy drugie miejsce, natomiast uczniowie: Olga Nozdryn-Płotnicka z kl. 4ht oraz Karol Chmielewski z kl. 3cl zajęli 7 miejsca, a pozostali uczniowie, czyli: Michał Grudniewski 3dl, Patrycja Lamczyk 3al, Piotr Lenart 3al, Paulina Kwiatkowska 3cl, Cezary Madej 3cl, Michał Cegliński 3al, Igor Skoczylas 3dl otrzymali certyfikaty.
Wszystkim serdecznie gratulujemy :)

Kształcenie i Szkolenia Zawodowe Akcja 1 Mobilność Edukacyjna

BIP

bip logo


deklaracja dostepnosci 2020

Smacznie, zdrowo i sportowo

Regionalne Podróże Kulinarne 2020

regionalne podroze kulinarne

Kto jest Online

Odwiedza nas 843 gości oraz 0 użytkowników.

Rekrutacja 2021/2022

rekrutacja 2020 2021

Dziennik LIBRUS

librus

Srebrna Szkoła

srebrna tarcza technikum 2018

Nasz kanał na Youtube

Dopalacze kradną życie

Zdrowie i higiena

E-papierosy-profilaktyka

e papierosy

PRO MASOVIA

medal promasovia

Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości

Wiarygodna szkoła

II konkurs literatury rosyjskiej

konkurs literatury rosyjskiej

II POWIATOWY KONKURS WIEDZY HISTORYCZNEJ

Dobry start w zawodzie

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

czytelnictwo

JSN Epic is designed by JoomlaShine.com