11 kwietnia 2014 r. w Zespole Szkół nr 1 odbył się III Szkolny Konkurs z Obsługi Konsumenta  - „Pokaz Synchroniczny”, zorganizowany przez nauczycielkę przedmiotów zawodowych – Julitę Kaczmarek. Do rywalizacji przystąpili: Natalia Beczek, Aleksandra Sneka, Iga Gawlińska, Piotr Stachowicz z klasy 1 ht, Natalia Ambroziak, Paulina Borek, Marta Woźniak, Kinga Wegrzyniak z klasy 1 ht, Daria Łopacińska, Żaneta Milczarek, Michał Czwarno, Marcin Kotwica z klasy 2 ht, Marta Fijałkowska, Aleksandra Krzosek, Karolina Goszczyńska, Emilia Iżycka z klasy 3 ht, Szymon Sielski, Dawid Brzoza, Sebastian Woźniak, Konrad Słabosz z klasy 3at i 3bt, Ilona Gajda, Katarzyna Trzaska, Cezary Juszczyk, Jacek Sobczak z klasy 4 bt oraz Karolina Kraszewska, Paulina Michalak, Sylwia Siermińska, Marta Olesińska z klasy 4 ht.
Gościnnie wystąpili uczniowie Zespołu Szkół  Rolniczego Centrum Kształcenia Ustawicznego  im. Stanisława Staszica w Kościelcu - Sebastian Dzierzgwa, Krystian Adamski, Łukasz Bartosik, Bartosz Szczepaniak, Sebastian Kmiec i Alan Śmiglewski. W jury zasiedli: dyrektor ZS nr 1 - Andrzej Okurowski, wicedyrektor  -  Anna Wrona, kierownik praktycznej nauki zawodu - Katarzyna Wiśniewska, nauczyciele przedmiotów zawodowych z Zespołu Szkół  Rolniczego Centrum Kształcenia Ustawicznego Kościelcu - Kinga Czupryńska, Jolanta Chruścielska,Wiesław Kujawa oraz Michał Stopiński z Resturacji Soft Cafe.
W konkursowej rywalizacji zwyciężyła klasa 3ht. II miejsce zajęli uczniowie z klasy 3at i 3bt, zaś III miejsce przyznano reprezentantom klasy 4bt.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie.