W środę 27 marca 2013r. odbył się konkurs "Hetman Junior Waiter" VI Mistrzostwa Polski Kelnerów. Był to finał konkursu, do którego zostało zakwalifikowanych osiem drużyn z całej Polski wybranych na podstawie przesłanych na nośnikach DVD pokazów serwisu synchronicznego. Naszą szkołę reprezentowali: Jarosław Dąbrowski, Dawid Kruk, Damian Mikusek, Konrad Słabosz z klasy 2bt pod opieką Pani Julity Kaczmarek i Pani Katarzyny Wiśniewskiej. Zmagania w konkursie rozpoczęły się od napisania przez każdego z uczestników testu wiedzy teoretycznej z obsługi konsumenta w języku polskim i angielskim. Test każdy z uczestników pisał oddzielnie. Drugi etap w Mistrzostwach to nakrycie stolika tematycznego, reprezentant naszej szkoły Jarosław Dąbrowski wykonał zadanie doskonale. Kolejnym etapem była prezentacja Ameryki Północnej, którą przygotowali Dawid Kruk i Konrad Słabosz. W konkursie hydrosommelierskim reprezentował nas Damian Mikusek. Ostatni najbardziej emocjonujący etap Mistrzostw Polski Kelnerów, pokaz synchroniczny, uczniowie naszej szkoły wykonali perfekcyjnie. Praca w zdyscyplinowanym zespole, przyjacielska atmosfera zaowocowała sukcesem.

Gratulujemy uczniom osiągnięcia,
Julita Kaczmarek i Katarzyna Wiśniewska

Zdjęcia z konkursu w galerii, zaś poniżej link do strony, gdzie możecie obejrzeć przygotowaną prezentację o Ameryce Północnej: http://youtu.be/U1-MtdR-0sY