Reprezentacja Zespołu Szkół nr 1 - Jakub Krzywicki i Jakub Gipsiak z powodzeniem wzięła udział w IV edycji konkursu kulinarnego, organizowanego przez MAKRO Cash and Carry Polska - „Zgotuj sobie sukces” 2012. Z przyjemnością informujemy o tym, że nasi uczniowie zakwalifikowali się do finału. 15.11.2012r. odbył się III etap konkursu - półfinał. Każda drużyna otrzymała zadanie przygotowania dania konkursowego, składającego się z II dania głównego i deseru, sporządzonych na podstawie własnego pomysłu przy użyciu produktów z „Black box”.
W tym dniu z dwudziestu czterech  zespołów wyłoniono dwanaście, którym udało się zakwalifikować do finału konkursu. Jakub Krzywicki i Jakub Gipsiak znaleźli się wśród szczęśliwców.
16.11.2012r. miał miejsce finał konkursu „Zgotuj sobie sukces”. Każdy uczniowski zespół zobowiązany był przygotować danie konkursowe, składające się z II dania głównego i deseru, sporządzonych na podstawie własnego pomysłu przy użyciu produktów z „Black box”.
Niestety tym razem naszym reprezentantom nie udało się zająć jednego z trzech pierwszych miejsc, ale udział w finale stał się dla nas motywacją do większej pracy.
P.S. od opiekuna do Jakubów!
Życzę pozytywnej motywacji do pracy i siły do rozwoju waszej pasji. Wyciągnijcie wnioski – dojście do finału w tak prestiżowym konkursie to duży sukces, inni nie doszli tak daleko…