Szanowni Absolwenci

1. W dzienniku elektronicznym w module wiadomości zostały udostępnione harmonogramy egzaminów maturalnych. Proszę o zalogowanie się w dzienniku elektronicznym i bardzo szczegółowe sprawdzenie harmonogramów. W przypadku pytań pozostajemy do kontaktu pod numerami telefonu: 22 734 59 51, 798 398 782.
  2. Tegoroczny egzamin maturalny ze względów bezpieczeństwa odbywa się w dwóch miejscach:
  • Absolwenci Liceum Ogólnokształcącego – budynek Zespołu Szkół nr 1 w Grodzisku Mazowieckim ul. Żwirki i Wigury 4 (wszystkie dni 8-26.06.2020 r.).
  • Absolwenci Technikum nr 1 - pierwsze trzy dni tzn: 8-10.06.2020 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 5 w Grodzisku Mazowieckim, ul. Lecha Zondka (wejście do hali na egzamin bramą od ul. Tokarzewskiego) pozostałe dni od 11-26.06.2020 r. budynek Zespołu Szkół nr 1 w Grodzisku Mazowieckim ul. Żwirki i Wigury 4.

3. Absolwenci zobowiązani są do obowiązkowego zapoznania się z procedurami bezpieczeństwa podczas egzaminu maturalnego i ich przestrzegania.

Procedury bezpieczeństwapobierz i sprawdź

UWAGA !!!

W harmonogramie egzaminów dostępnym w dzienniku elektronicznym w module wiadomości ze względów bezpieczeństwa wskazano różne wejścia na egzaminy proszę o dostosowanie się do wytycznych wskazujących poszczególne wejścia.

Rzut wejść do szkoły w czasie egzaminów – pobierz i sprawdź

Rzut wejścia do hali sportowej – pobierz i sprawdź

WEJŚCIE A – brama od ul. Krótkiej (egzamin: górna sala gimnastyczna III piętro, pozostawienie rzeczy w szatni głównej na parterze)

WEJŚCIE H – od ul. Żwirki i Wigury wejście furtką przez szatnię WF do sali gimnastycznej (egzamin: dolna sala gimnastyczna, pozostawienie rzeczy przed salą gimnastyczną)

WEJŚCIE G - od ul. Żwirki i Wigury parking obok boiska szkolnego wejście od tyłu sceny sali gimnastycznej (egzamin: dolna sala gimnastyczna, pozostawienie rzeczy przed salą gimnastyczną)

WEJŚCIE F - od ul. Żwirki i Wigury stare wejście po schodach głównych prowadzące bezpośrednio na korytarz (egzamin: sala 5, 6 oraz czytelnia szkolna, pozostawienie rzeczy w Sali 1 oraz 2)

WEJŚCIE A i B w Szkole Podstawowej Nr 5 w Grodzisku Mazowieckim, ul. Lecha Zondka (wejście do hali na egzamin bramą od ul. Tokarzewskiego, egzamin: hala sportowa, pozostawienie rzeczy miejsce wskazane przez przewodniczącego komisji)

UWAGA !!!

• NA EGZAMIN PRZYCHODZIMY O WYZNACZONEJ GODZINIE NIE WCZEŚNIEJ I NIE PÓŹNIEJpatrz harmonogram dziennik elektroniczny
  • NA EGZAMIN PRZYCHODZIMY W MASECZCE Z DOWODEM TOŻSAMOŚCI CZARNYM DŁUGOPISEM ORAZ PRZYBORAMI DOPUSZCZONYMI NA DANY EGZAMIN EWENTUALNIE Z WODĄ
  • MIEJSCE NA POZOSTAWIENIE RZECZY – TYLKO W UZASADNIONYCH PRZYPADKACH

STARAJMY SIĘ NIE KORZYSTAĆ Z MIEJSC WSKAZANYCH NA POZOSTAWIENIE RZECZY. KORZYSTAJMY Z TYCH MIEJSC TYLKO W UZASADNIONYM PRZYPADKU. JEŻELI  MUSISZ SKORZYSTAĆ Z TYCH MIEJSC PRZYNIEŚ ZE SOBĄ CZYSTĄ REKLAMÓWKĘ.

NIE ZABIERAMY DO SZKOŁY TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH ORAZ INNYCH ZBĘDNYCH RZECZY

PRZYPOMINAM O ZAPOZNANIU SIĘ z procedurami bezpieczeństwa obowiązującymi podczas egzaminów maturalnych - pobierz i sprawdź

4. Proszę o zapoznanie się z oświadczeniem.

UWAGA ZDAJĄCY !!!

Absolwencie wydrukuj, wypełnij i przynieś w dniu egzaminu poniższe oświadczenie.

Oświadczenie – pobierz

Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Grodzisku Mazowieckim