zakonczenie klas maturalnych 2020

Szanowni Absolwenci,

W związku z ograniczeniem funkcjonowania szkół, w dniu 24.04.2020 r. nie odbędzie się tradycyjne zakończenie zajęć podczas którego wręczone zostaną świadectwa ukończenia szkoły. Wyrażam nadzieję, że ograniczenie funkcjonowania szkoły w niedługim czasie zostanie zniesione i będziemy mogli się spotkać na uroczystości rozdania świadectw w terminie późniejszym i bardziej bezpiecznym.

W przypadku uczniów nieprzystępujących do matury, którzy planują przystąpić do rekrutacji w innych jednostkach kształcenia niż szkoła wyższa lub podjąć pracę zawodową i wyrażają potrzebę otrzymania świadectwa wcześniej niż w terminie, który zostanie ogłoszony przez dyrektora szkoły proszeni są o kontakt telefoniczny do szkoły od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-14.00.

W momencie przygotowania powyższej informacji nie znany jest jeszcze termin egzaminu maturalnego, o którym poinformuje w późniejszym czasie.

Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Grodzisku Mazowieckim

Drodzy Absolwenci LO i Technikum nr 1, Nauczyciele i Rodzice

List Dyrektora Zespołu Szkół nr 1 Cezarego Skalskiego z okazji zakończenia roku szkolnego klas maturalnych

List dyrektora 1