Czas mija zdecydowanie zbyt szybko. Tak niedawno przygotowywali się do nicejskiego wyjazdu, zdobywali zawodowe szlify we francuskich restauracjach, zwiedzali Lazurowe Wybrzeże i Prowansję, poznawali tajniki tamtejszej kuchni i konfrontowali swoje umiejętności językowe. Łzy towarzyszyły zarówno wyjazdowi, jak i powrotowi – tylko inna była ich przyczyna.
Przyszła pora na kolejne wzruszenia, tym razem związane z pożegnaniem uczestników projektu mobilności, zrealizowanego w ramach Programu „Uczenie się przez całe życie” Leonardo da Vinci (Nicea 2010)   – uczniów klas maturalnych Zespołu Szkół nr 1 – Technikum nr 1.
27 kwietnia 2012 r. -  podczas uroczystości rozdania świadectw ukończenia szkoły, która odbyła się w Grodziskim Centrum Kultury – tegoroczni stażyści wręczyli swoim poprzednikom oryginalny tort, przypominający do złudzenia logo programu. Maturzyści otrzymali również pamiątkowe dyplomy oraz albumy, uwieczniające cuda Prowansji.
Już w czerwcu tego roku będzie je podziwiać kolejna grupa uczniów – z klas gastronomicznych i hotelarskich. Wyjedzie bowiem do Nicei, by odbyć 3-tygodniowy staż zawodowy, realizując projekt „Ponadnarodowe staże drogą do profesjonalizmu i mobilności na europejskim rynku pracy” w ramach Programu „Uczenie się przez całe życie” Leonardo da Vinci.Anna Wrona
wicedyrektor Zespołu Szkół nr 1
koordynator projektu

Kształcenie i Szkolenia Zawodowe Akcja 1 Mobilność Edukacyjna

BIP

bip logo


deklaracja dostepnosci 2020

Smacznie, zdrowo i sportowo

Regionalne Podróże Kulinarne 2020

regionalne podroze kulinarne

Kto jest Online

Odwiedza nas 2503 gości oraz 0 użytkowników.

Rekrutacja 2021/2022

rekrutacja 2020 2021

Dziennik LIBRUS

librus

Srebrna Szkoła

srebrna tarcza technikum 2018

Nasz kanał na Youtube

Dopalacze kradną życie

Zdrowie i higiena

E-papierosy-profilaktyka

e papierosy

PRO MASOVIA

medal promasovia

Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości

Wiarygodna szkoła

II konkurs literatury rosyjskiej

konkurs literatury rosyjskiej

II POWIATOWY KONKURS WIEDZY HISTORYCZNEJ

Dobry start w zawodzie

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

czytelnictwo

JSN Epic is designed by JoomlaShine.com