187363162 2703784889690931 4257390296414814208 oW związku z realnym zagrożeniem rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa, osobom, które w ostatnich dniach wróciły z krajów azjatyckich oraz Włoch, z terenów objętych epidemią (nawet jeżeli nie miały kontaktów z osobami chorymi, same czują się dobrze, czują się zdrowe) zaleca się ograniczenie aktywności społecznej przez okres 14 dni (pozostanie w domu), monitoring stanu zdrowia i stały kontakt z Inspekcją Sanitarną.

Dane kontaktowe do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Grodzisku Mazowieckim:
tel. 22 755 57 76 (czynny w godzinach pracy PSSE)
tel. alarmowy: 603 987 811 (czynny całą dobę)

Jeśli w ciągu 14 dni pojawią się w dolegliwości tj. gorączka, kaszel, duszności, bóle mięśni oraz zmęczenie lub inne niepokojące objawy zasięgnij pomocy medycznej zgodnie z informacją zamieszczoną na stronie Ministerstwa Zdrowia.

Uczniowie z Zespołu Szkół nr 1 wzięli udział w ankiecie dotyczącej analizy spożycia izoflawonów. Ankieta została przeprowadzona wśród uczniów szkół średnich z całej Polski, w ramach badań realizowanych w Katedrze Dietetyki Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie we współpracy z Poradnią Dietetyczną Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji. Wyniki ankiety w Zespole Szkół nr 1: prezentacja

W dniach 11-13 października klasy II dl i I at pod opieką p.Żureckiej, p.Vedral, p.Lis i p.Żureckiego pojechały na wycieczkę do Gdańska. Już od początku towarzyszył nam dobry humor i przez całą drogę śpiewaliśmy różne piosenki, przez co było bardzo wesoło. Naszą pierwszą atrakcją był stadion Energa Lechii Gdańsk. Pokazano nam szatnie gości, sale do rozgrzewek oraz miejsca VIP. Po zwiedzaniu udaliśmy się do escaperoomów, czyli do gry polegającej na wydostaniu się z zamkniętych pokojów. Musieliśmy rozwiązywać różne zagadki i znaleźć kody do drzwi. Udało się to tylko dwóm grupom ale wszyscy dobrze się bawili. Po wyczerpującym dniu wybraliśmy się na wieczorny spacer brzegiem morza. Następnego dnia pojechaliśmy ku przygodzie do "Adventure Park" w Gdyni. Emocji nie brakowało, niektórzy pokonali swoje lęki i słabości, ale wszyscy wyszli zadowoleni.