Zapraszamy do przeczytania artykułu autorstwa koordynatora projektów Leonardo da Vinci w Zespole Szkół nr 1, zamieszczonego na łamach „Przeglądu Gastronomicznego” (grudzień 2014). Czytaj artykuł

Zapraszamy do przeczytania artykułu autorstwa koordynatora projektów Leonardo da Vinci w Zespole Szkół nr 1: „Mobilność edukacyjna młodzieży – doświadczenia Zespołu Szkół nr 1 w Grodzisku Mazowieckim”, zamieszczonego w Biuletynie Informacyjnym Kuratorium Oświaty w Warszawie „Oświata Mazowiecka” (Nr 02 [20] 9 2014; wrzesień 2014 r.; strona 25) jako przykładu dobrych praktyk. Czytaj artykuł

Krawat

Pocket na sztućce

Wachlarz

Projekt ZS nr 1 jednym z pięciu najlepszych w kategorii edukacja zawodowa

Projekt Zespołu Szkół nr 1 w Grodzisku Mazowieckim - "Profesjonalizm zawodowy i integracja kulturowa jako efekt ponadnarodowych staży", zrealizowany w ramach programu „Uczenie się przez całe życie” Leonardo da Vinci Mobilność otrzymał nominację Narodowej Agencji do wzięcia udziału w finale konkursu „EDUinspiracje 2014”. To, że znaleźliśmy się w gronie pięciu najlepszych projektów w Polsce w kategorii edukacja zawodowa jest naszym wielkim sukcesem.

18 listopada 2014 r. był ważnym dniem w historii naszej szkoły. Nadszedł bowiem czas na podsumowanie czwartego już projektu mobilności - „Ponadnarodowe staże zawodowe kluczem do świata europejskiej gastronomii i hotelarstwa”, kończącego cykl wyjazdów stażowych w ramach Programu „Uczenie się przez całe życie” Leonardo da Vinci. Z tej właśnie okazji w Zespole Szkół nr 1 odbyła się szczególna uroczystość. Uczestnicy projektu zorganizowali spotkanie, na które zaprosili swoich rodziców oraz przedstawicieli organizacji goszczącej, lokalnych władz, społeczności szkolnej i mediów.
Stronę francuską reprezentował Honorowy Konsul RP w Nicei – Michel Forkasiewicz wraz z małżonką – Jolantą.